در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید عمده میوه خشک

میوه خشک با توجه به محبوبیت روز افزونش ، اکنون به یکی از میان وعده های محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل شده و جای بسیاری از تنقلات را در خانه ها گرفته است ، از این رو فروشگاه ها و مراکز خرید اقدام به موجود کردن میوه های خشک کرده اند بنابراین تیم دراینیک آماده همکاری با فروشگاه ها ، مراکز خرید و… در جهت تامین میوه خشک مورد نیاز آنان می باشد.

قیمت میوه خشک عمده

به طور کلی قیمت میوه خشک عمده با توجه به حذف واسطه ها و حذف پروسه ی بسته بندی تفاوت قابل توجه با خرید به صورت جزئی دارد اما جدا از این دلایل علت اصلی تفاوت قیمتی میوه خشک کیفیت محصول است که با توجه به کیفیت میوه تازه متغیر است ، در دراینیک ما سعی داریم تا با کیفیت ترین میوه خشک را همراه با مناسب ترین قیمت عرضه کنیم.

خواص میوه خشک

بر خلاف باور بسیاری از مردم، میوه ها پس از خشک شدن خواص خود را از دست نمی دهند و همچنان سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی و خواص فوق العاده اند که می توانند جای تنقلات مضر در برنامه ی غذایی افراد را بگیرند.

میوه خشک چیست ؟

میوه خشک، میوه ای است که پس از برش خوردن به روش های مختلفی تا حدود 80 درصد از آب آن گرفته می شود تا حالتی شبیه چیپس به خود بگیرد اما آنقدر خشک و شکننده نمی شوند بلکه حدود 20 درصد رطوبت آن باقی مانده است و به همین علت دوام بسیار بیشتری نسبت به میوه های تازه دارد .

سوالات متداول

میوه خشک های دراینیک با چه روشی خشک شده اند ؟

تمام میوه ها با استفاده از دستگاه های تخصصی میوه خشک کن ، خشک شده اند.

آیا میوه خشک با درجات کیفی 2 و 3 نیز موجود هست ؟

ما در دراینیک به صورت پیش فرض مرغوب ترین نوع میوه خشک را به فروش می رسانیم اما در صورت نیاز به میوه خشک با درجات کیفی پایین تر با کارشناسان ما ارتباط بر قرار کنید.

آیا میوه خشک خواص خود را از دست می دهد ؟

خیر ، میوه ها پس از خشک شدن خواص خود را از دست نمی دهند و همچنان سرشار از مواد معدنی و ویتامین ها هستند.